widget facebook
 
OK
UE
Współpraca polsko-ukraińska na rzecz rozwoju turystyki na obszarze przygranicznym.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013.

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, zagospodarowanie i dodatkowe wyposażenie zbiornika
wodnego w miejscowości Huszcza

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, wyposażenie i zagospodarowanie zbiornika wodnego w Husynnem.

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, zagospodarowanie i wyposażenie zbiornika „Dębowy Las”
w miejscowości Wołkowiany.

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, zagospodarowanie i wyposażenie zbiornika „Maczuły” w miejscowości Horodysko

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej i zagospodarowanie oraz wyposażenie zbiornika wodnego w Wojsławicach

Aktualności
Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Lublinie
2019
05
28
26 maja 2019 r. w Muzeum Wsi Lubelskiej odbył się Wojewódzki Finał Przeglądu Kapel i Śpiewaków Ludowych, którego organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. W wyniku Wojewódzkiego Przeglądu najlepsze kapele, zespoły śpiewacze i soliści zostali zakwalifikowani na 53. Ogólnopolski Festiwal Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym do konkursu lub do udziału w koncertach towarzyszących oraz/lub do 53. Festiwalu Folkloru Polskiego „Sabałowe Bajania” w Bukowinie Tatrzańskiej. Podczas Wojewódzkiego przeglądu powiat chełmski reprezentował między innymi nasz Zespół Śpiewaczy „Rakołupianki” z Rakołup. Zespół swoim śpiewem zachwycił komisję konkursową i został zakwalifikowany do Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym, który odbędzie się w dniach 28 – 30 czerwca br. Składamy serdeczne gratulacje „Rakołupiankom” i życzymy powodzenia na festiwalu w Kazimierzu Dolnym.
Strona została przygotowana przy pomocy finansowej Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013. Odpowiedzialność za jej zawartość leży wyłącznie po stronie Lokalnej Grupy Działania "Ziemi Chełmskiej" i nie może być w żadnym wypadku traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej.

Odwiedziło nas: 482340 osób