widget facebook
 
OK
UE
Współpraca polsko-ukraińska na rzecz rozwoju turystyki na obszarze przygranicznym.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013.

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, zagospodarowanie i dodatkowe wyposażenie zbiornika
wodnego w miejscowości Huszcza

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, wyposażenie i zagospodarowanie zbiornika wodnego w Husynnem.

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, zagospodarowanie i wyposażenie zbiornika „Dębowy Las”
w miejscowości Wołkowiany.

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej, zagospodarowanie i wyposażenie zbiornika „Maczuły” w miejscowości Horodysko

Poprawa stanu infrastruktury towarzyszącej i zagospodarowanie oraz wyposażenie zbiornika wodnego w Wojsławicach

Aktualności
Żmudź na trasie Maratonów Kresowych!
2018
12
11
Po przeczytaniu tytułu zapewne wielu z Was pomyślało o wyjeździe na wyścig w kierunku północnym, wszak Żmudź jest jednym z pięciu regionów etnograficznych Litwy. Jednak czeka Was niespodzianka. My pojedziemy na południe do Gminy Żmudź. “Nasza” Żmudź leży w województwie lubelskim, około dwudziestu kilometrów od Chełma. Wyścig został zaplanowany w długi, sierpniowy weekend w sobotę 17.08.2019r. Dzień później w Janowie rozegramy nasz tradycyjny wyścig “O Niedźwiedzi Pazur”. zaś w przeddzień “miejski” wyścig na chełmskiej starówce.

Reasumując, już teraz planujcie sobie weekend 16-18 sierpnia, gdyż pierwszy raz będziemy mieć na Maratonach Kresowych trzydniową etapówkę. Po ostatnim wyścigu podsumujemy trzydniowe ściganie i nagrodzimy najlepszych zawodników. Wszystkie wyścigi będą także okazją do zdobycia punktów do klasyfikacji generalnej Maratonów Kresowych. Robocza nazwa wydarzenia, to “Trzy Niedźwiedzie”. W naszych zamierzeniach ta część kalendarza, będzie więc wyglądać następująco:

  • 16.08.2019 – Chełm
  • 17.08.2019 – Żmudź
  • 18.08.2019 – Janów (Gmina Chełm)

 

więcej >>>

Strona została przygotowana przy pomocy finansowej Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2007-2013. Odpowiedzialność za jej zawartość leży wyłącznie po stronie Lokalnej Grupy Działania "Ziemi Chełmskiej" i nie może być w żadnym wypadku traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej.

Odwiedziło nas: 462732 osób